Prima pagină » Magazin » Ryobi Hammer Drill RPD1010-K green
MAKITA. SHEARS FOR LIFE. 18V DUH607SF 600mm 1x3.0Ah
MAKITA. SHEARS FOR LIFE. 18V DUH607SF 600mm 1x3.0Ah 1.949,64 lei
Back to products
Substituent
Tabletop Scroll Saw RSW1240G Ryobi 125W 2.048,51 lei
Ryobi Hammer Drill RPD1010-K green
10 în stoc
Add to wishlist
SKU: CPS-107727 Categorie: Drills
Share:
  • Informații suplimentare
Informații suplimentare
Producator
RYOBI
Cod Produs
362946
Produse similare
Quick view
Add to wishlist
Adaugă în coș
DEWALT 650W HAMMER DRILL DWD024
Drills
Quick view
Adaugă în coș
Stanley 000948116 not categorized
Drills
DeWALT DWD 522 KS 2.2 kg
Substituent
Einhell hammer drill 1010W TC-ID 1000 E
BOSCH HAMMER DRILL GSB 600
IMPACT DRILL 710W 6290AA SKIL
Bosch GSB 21-2 RCT 3000 RPM Keyless 2.9 kg
YT. PLUNGE SAW 1300W 165mm