Prima pagină » Magazin » Ryobi Hammer Drill RPD1010-K green
MAKITA. SHEARS FOR LIFE. 18V DUH607SF 600mm 1x3.0Ah
MAKITA. SHEARS FOR LIFE. 18V DUH607SF 600mm 1x3.0Ah 1.949,64 lei
Back to products
Substituent
Tabletop Scroll Saw RSW1240G Ryobi 125W 2.048,51 lei
Ryobi Hammer Drill RPD1010-K green
10 în stoc
Add to wishlist
SKU: CPS-107727 Categorie: Drills
Share:
  • Informații suplimentare
Informații suplimentare
Producator
RYOBI
Cod Produs
362946
Produse similare
Substituent
Quick view
Add to wishlist
Adaugă în coș
Einhell hammer drill 1010W TC-ID 1000 E
Drills
Quick view
Adaugă în coș
DRILL SKIL 6221AA ENERGY
Drills
IMPACT DRILL 1021AD 850 W WITH SUITCASE
CORDLESS DRILL DHP490RTJ 2X5AH 18V
DRILL BIT NC FI 16 00 90* HSSE TIN
MAKITA DRILL BIT SDS MAX 28x 400x 540mm MAXI MAK 6-FLUTE
Bosch GSB 21-2 RCT 3000 RPM Keyless 2.9 kg
YT. PLUNGE SAW 1300W 165mm