Prima pagină » Magazin » Ryobi Hammer Drill RPD1010-K green
MAKITA. SHEARS FOR LIFE. 18V DUH607SF 600mm 1x3.0Ah
MAKITA. SHEARS FOR LIFE. 18V DUH607SF 600mm 1x3.0Ah 1.949,64 lei
Back to products
Substituent
Tabletop Scroll Saw RSW1240G Ryobi 125W 2.048,51 lei
Ryobi Hammer Drill RPD1010-K green
10 în stoc
Add to wishlist
SKU: CPS-107727 Categorie: Drills
Share:
  • Informații suplimentare
Informații suplimentare
Producator
RYOBI
Cod Produs
362946
Produse similare
Substituent
Quick view
Add to wishlist
Adaugă în coș
Rebir IE-1206-16/2000ER drill 5.6 kg Blue Grey
Drills
Quick view
Adaugă în coș
Einhell hammer drill 1010W TC-ID 1000 E
Drills
VERTEX HAMMER DRILL 900W
IMPACT DRILL 710W 6290AA SKIL
WIERTLO WEGLIK FI 6 80 53/91MM 5xD HA8 VHM AT IK MASTERDRILL DIN 6537
DRILL BIT NC FI 16 00 90* HSSE TIN
MAKITA DRILL BIT SDS MAX 28x 400x 540mm MAXI MAK 6-FLUTE
YT. PLUNGE SAW 1300W 165mm