Prima pagină » Magazin » Ryobi Hammer Drill RPD1010-K green
MAKITA. SHEARS FOR LIFE. 18V DUH607SF 600mm 1x3.0Ah
MAKITA. SHEARS FOR LIFE. 18V DUH607SF 600mm 1x3.0Ah 1.949,64 lei
Back to products
Substituent
Tabletop Scroll Saw RSW1240G Ryobi 125W 2.048,51 lei
Ryobi Hammer Drill RPD1010-K green
10 în stoc
Add to wishlist
SKU: CPS-107727 Categorie: Drills
Share:
  • Informații suplimentare
Informații suplimentare
Producator
RYOBI
Cod Produs
362946
Produse similare
Quick view
Add to wishlist
Adaugă în coș
DEWALT 650W HAMMER DRILL DWD024
Drills
Substituent
Quick view
Adaugă în coș
Rebir IE-1206-16/2000ER drill 5.6 kg Blue Grey
Drills
DeWALT DWD 522 KS 2.2 kg
Einhell hammer drill 1010W TC-ID 1000 E
DeWALT D21441 2700 RPM Keyless 2.2 kg
DeWALT DCD444N-XJ power screwdriver/impact driver
DRILL SKIL 6221AA ENERGY
YT. PLUNGE SAW 1300W 165mm