Prima pagină » Magazin » Goodram IRDM DDR5 IR-7600D564L36S/32GDC memory module 32 GB 2 x 16 GB
Goodram IRDM DDR5 IR-7600D564L36S/32GDC memory module 32 GB 2 x 16 GB
20 în stoc
SKU:
CPS-105610
Categorie: DIMM (DDR V)
Descriere
Technical Specifications
| 1.4 V |
| 2048M x 8 |
| 2 x 16 GB |
| 36 |
| No |
| 7600 MHz |
| 53 mm |
| 150 mm |
| 288-pin DIMM |
| Heatsink |
| 24 mm |
| 133 mm |
| 91 g |
| No |
| Yes |
| DDR5 |
| 33 g |
| Single-channel |
| 6 mm |
| Box |
| 32 GB |
| 31 mm |