Goodram IRDM DDR5 IR-7600D564L36S/16G memory module 16 GB 1 x 16 GB
20 în stoc
SKU: CPS-105611 Categorie:
Descriere
Technical Specifications
DDR5
Yes
1.4 V
36
2048M x 8
Box
133 mm
24 mm
31 mm
16 GB
1 x 16 GB
7600 MHz
PC/Server
54 g
No
288-pin DIMM
150 mm
Single-channel
6 mm
53 mm