Goodram IRDM DDR5 IR-7600D564L36S/32GDC memory module 32 GB 2 x 16 GB
20 în stoc
SKU: CPS-105610 Categorie:
Descriere
Technical Specifications
1.4 V
2048M x 8
3.0
2 x 16 GB
36
No
7600 MHz
53 mm
150 mm
288-pin DIMM
Heatsink
24 mm
133 mm
91 g
No
1.0
Yes
DDR5
33 g
Single-channel
6 mm
Box
32 GB
31 mm