Prima pagină » Magazin » VOLT CONVERTER POLAND SINUSPRO-2000W 24V 1400/2000W
VOLT CONVERTER POLAND SINUSPRO-2000W 24V 1400/2000W
6 în stoc
SKU:
CPS-108661
Categorie: Household voltage support devices
Descriere
Technical Specifications
| Black |
| 2000 W |
| 9.5 kg |
| 24 V |
| 20 A |