Prima pagină » Magazin » Switch PoE CS4228-24GT-375 24-port SFP
Switch PoE CS4228-24GT-375 24-port SFP
4 în stoc
SKU:
CPS-105150
Categorie: Switches
Descriere
Technical Specifications
| 5 – 95% |
| Black |
| Yes |
| Yes |
| -40 – 70 °C |
| 440 mm |
| 90 mm |
| 400 W |
| 375 W |
| 342 mm |
| 100 – 240 V |
| 7 A |
| AC/DC/PoE |
| 3.26 kg |
| 24 |
| 47/63 Hz |
| 5 – 95% |
| -10 – 55 °C |
| 220 mm |
| Port-based VLAN |
| DHCP client |
| L2 |
| 44 mm |
| 540 mm |