5 în stoc
SKU:
CPS-105294
Categorie: DC charging stations
Descriere
Technical Specifications
| EV/PHEV compliant with IEC 61851‑1 using Type 2 AC charging |
| STAGEV CORE 11 kW wallbox, mounting kit, installation manual, user manual |
| EAR99 |
| No |
| Rear, Bottom |
| https://www.stag-ev.com |
| Type 2 |
| IP65 |
| 310 mm |
| Yes |
| 16 A |
| GHS05: Corrosive, GHS04: Compressed gas |
| 3.7 kg |
| 3 |
| 390 mm |
| 5 m |
| 275 mm |
| Yes |
| RoHS, Electromagnetic Compatibility (EMC) |
| 230 mm |
| Poland |
| 510 mm |
| Wall |
| 5 m |
| Graphite, White |
| LCD |
| 2.5 kg |
| Polycarbonate (PC), Glass |
| No |
| 230/400 V AC (L-N / L-L), 3-phase |
| Not applicable / not classified as dangerous good |
| 11 kW |
| Outdoor |
| 125 mm |
| PELD/LDPE (Low-density polyethylene), PAP (Corrugated fiberboard (cardboard) |
| 16 A |
| 16 A |