Prima pagină » Magazin » Server Geh Super Micro MT/1x668W/4×3.5 SC733TQ-668B ohne OS
Server Geh Super Micro MT/1x668W/4×3.5 SC733TQ-668B ohne OS
16 în stoc
SKU:
CPS-107070
Categorie: Server enclosures
Descriere
Technical Specifications
| BSMI CCC CE/EMC FCC class B TUV/CB UL/CUL |
| 5 – 35 °C |
| 61.5 cm |
| -40 – 70 °C |
| Midi Tower |
| 18.1 kg |
| 5 – 95% |
| Yes |
| Server |
| Yes |
| HDD, LAN, Power, Heating |
| 668 W |
| 178 mm |
| 2 |
| Black |
| 2 |
| 17.2 kg |
| 531 mm |
| 8 – 90% |
| 4 |
| 426 mm |
| No |
| 4 |
| 3.5" |
| 67.1 cm |
| 1 |
| EATX, ATX |
| 30 cm |
| 1x 120 mm |