Samsung S49DG910SU computer monitor 124.5 cm (49 ) 5120 x 1440 pixels Dual QHD OLED Silver
3 în stoc
SKU:
CPS-105376
Categorie: LCD monitors
Descriere
Technical Specifications
| 119.7 cm |
| 180.8 mm |
| 2 |
| 12.9 kg |
| Yes |
| Yes |
| 33.9 cm |
| Black Equalizer |
| 1194.7 mm |
| High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), DisplayHDR 400 True Black |
| HAS stand |
| 1.5 m |
| No |
| A to G |
| 200 cd/m² |
| 99% |
| Not supported |
| 365 mm |
| No |
| 9.2 kg |
| 124 cm |
| Super Arena Gaming UX |
| 144 Hz |
| 2 year(s) |
| GTG (Gray to Gray) |
| 12 cm |
| Y |
| 54 kWh |
| G |
| 1 |
| G-SYNC Compatible |
| G |
| FreeSync Premium Pro |
| 49 kWh |
| 1800R |
| 1 |
| 124.5 cm (49") |
| 0.03 ms |
| Silver |
| 284.1 mm |
| 18.5 kg |
| Dual QHD |
| 178° |
| 100 – 240 V |
| 529.3 mm |
| Curved |
| 1194.7 mm |
| 0 – 40 °C |
| 50/60 Hz |
| 5120 x 1440 pixels |
| 10 – 80% |
| 220 W |
| 1 billion colours |
| 474 mm |
| 240 mm |
| Gaming |
| 1352 mm |
| 0.5 W |
| 178° |
| OLED |
| -2 – 15° |
| 250 cd/m² |
| External |
| OLED |
| DisplayPort, Power |
| 49 W |
| 100 x 100 mm |