Prima pagină » Magazin » Ryobi Hammer Drill RPD1010-K green
MAKITA. SHEARS FOR LIFE. 18V DUH607SF 600mm 1x3.0Ah
MAKITA. SHEARS FOR LIFE. 18V DUH607SF 600mm 1x3.0Ah 1.949,64 lei
Back to products
Substituent
Tabletop Scroll Saw RSW1240G Ryobi 125W 2.048,51 lei
Ryobi Hammer Drill RPD1010-K green
10 în stoc
Add to wishlist
SKU: CPS-107727 Categorie: Drills
Share:
  • Informații suplimentare
Informații suplimentare
Producator
RYOBI
Cod Produs
362946
Produse similare
Quick view
Add to wishlist
Adaugă în coș
Stanley 000948116 not categorized
Drills
Substituent
Quick view
Adaugă în coș
Einhell hammer drill 1010W TC-ID 1000 E
Drills
DeWALT DWD524KS drill 2.8 kg
BOSCH HAMMER DRILL GSB 600
DeWALT DCD444N-XJ power screwdriver/impact driver
WIERTLO WEGLIK FI 6 80 53/91MM 5xD HA8 VHM AT IK MASTERDRILL DIN 6537
MAKITA DRILL BIT SDS MAX 28x 400x 540mm MAXI MAK 6-FLUTE
YT. PLUNGE SAW 1300W 165mm