Prima pagină » Magazin » POWER SUPPLY UPS MPL ROUTERUPS-30
POWER SUPPLY UPS MPL ROUTERUPS-30
13 în stoc
SKU:
CPS-106133
Categorie: UPS power supplies
Descriere
Technical Specifications
| 240 V |
| 100 – 240 V |
| AC-to-DC |
| AC |
| Black |
| 1 |
| II |
| Indoor |
| 30 W |
| 50 – 60 Hz |