Philips Series 2200 EP2230/10 coffee maker Fully-auto Espresso machine 1.8 L
5 în stoc
SKU: CPS-106766 Categorie:
Descriere
Technical Specifications
EN 50564:2011
LatteGo Storage Lid
Countertop
Yes
2 year(s)
Ceramic grinder
Cappuccino, Coffee, Espresso, Hot water
Yes
AquaClean
75 – 145 mm
No
Espresso machine
433 mm
1500 W
12 pc(s)
12.3 kg
15 cm
Black
1 cups
8 kg
Metal, Plastic
15 bar
1500 W
Touch
Italy
491.5 mm
A
30 min
1 m
0.26 L
487 mm
3
TFT
Cup
12
246 mm
230 V
1 pc(s)
Fully-auto
No
3
Coffee beans
50 Hz
1.8 L
275 g
Romania, China
2
0.2 W
287.5 mm
371 mm
95%