Philips Series 2200 EP2230/10 coffee maker Fully-auto Espresso machine 1.8 L
5 în stoc
SKU:
CPS-106766
Categorie: Coffee machines
Descriere
Technical Specifications
| EN 50564:2011 |
| LatteGo Storage Lid |
| Countertop |
| Yes |
| 2 year(s) |
| Ceramic grinder |
| Cappuccino, Coffee, Espresso, Hot water |
| AquaClean |
| 75 – 145 mm |
| No |
| Espresso machine |
| 433 mm |
| 1500 W |
| 12 pc(s) |
| 12.3 kg |
| 15 cm |
| Black |
| 1 cups |
| 8 kg |
| Metal, Plastic |
| 15 bar |
| 1500 W |
| Touch |
| Italy |
| 491.5 mm |
| A |
| 30 min |
| 1 m |
| 0.26 L |
| 487 mm |
| 3 |
| TFT |
| Cup |
| 12 |
| 246 mm |
| 230 V |
| 1 pc(s) |
| Fully-auto |
| No |
| 3 |
| Coffee beans |
| 50 Hz |
| 1.8 L |
| 275 g |
| Romania, China |
| 2 |
| 0.2 W |
| 287.5 mm |
| 371 mm |
| 95% |