Prima pagină » Magazin » Philips 75PUS7810/12 TV 190.5 cm (75 ) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
Philips 75PUS7810/12 TV 190.5 cm (75 ) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
10 în stoc
SKU:
CPS-107529
Categorie: LCD TVs
| Yes |
| 190.5 cm (75") |
| Black |
| 1669 mm |
| 3840 x 2160 pixels |
| 50/60 Hz |
| 100-240 V |
| 2.0 channels |
| Micro Dimming |
| Black |
| Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR) |
| TXT, ASS, SRT, SUB, SSA, SMI |
| Works With Matter, IntelliSound Engine, Pixel Precise Ultra HD, Works With Control4, Gamebar 2.0 |
| High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| 139 kWh |
| AVC, H.264, HEVC, H.265, MKV, MPEG1, AVI, MPEG4, VP9, AV1 |
| A to G |
| G |
| 333 mm |
| HBO, YouTube, Disney+, Amazon Prime Video, Netflix, BBC iPlayer |
| 1280 x 720 (HD 720), 2560 x 1440, 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160, 640 x 480 (VGA), 720 x 576 |
| Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 1113 mm |
| Flat |
| AC |
| Titan OS |
| BMP, PNG, GIF, JPEG, HEIF |
| 400 x 300 |
| 1080p, 2160p, 576p, 720p, 1440p |
| 174 mm |
| 30.4 kg |
| MP3, WAV, AAC, FLAC |
| 2 |
| 139 W |
| 1 |
| 4K Ultra HD |
| 988 mm |
| 1879 mm |
| 149 cm |
| D |
| 80 kWh |
| 60 Hz |
| 22.5 kg |
| 189 cm |
| 968 mm |
| 30 Hz, 25 Hz, 50 Hz, 60 Hz, 24 Hz |
| 93 mm |
| Digital |
| 0.5 W |
| QLED |
| 23.1 kg |
| 1669 mm |
| DVB-T2, DVB-T, DVB-S, DVB-T2 HD, DVB-C, DVB-S2 |
| DTS:X, Dolby Atmos, Dolby Digital |
| Movie, Game, Personal |
| 20 W |