Philips 49B2U6903CH/00 computer monitor 124.5 cm (49 ) 5120 x 1440 pixels Dual QHD LCD Grey
39 în stoc
SKU: CPS-105404 Categorie:
Descriere
Technical Specifications
100 – 240 V
32:9
268 mm
5120 x 1440 pixels
Yes
50/60 Hz
-5 – 20°
450 cd/m²
Yes
4 ms
1
Grey
124.5 cm (49")
586 mm
1.4
Dual QHD
1193 mm
37.5 W
VA
33.5 cm
LCD
30 – 200 kHz
1
0 – 3658 m
Mercury, PVC/BFR
F
178°
1290 mm
164 mm
Separate sync, Sync-on-green (SOG)
1800R
300 mm
A to G
Internal
3658 – 12192 m
4
1.4/2.2
3H
DisplayPort, HDMI, Thunderbolt, Power
48 – 120 Hz
119.2 cm
2
Business
100 W
42 kWh
475 mm
41.85 W
2
EAR99
19.5 kg
G
W-LED
-20 – 60 °C
2.0
0 – 40 °C
20 – 80%
97%
11.8 kg
373 mm
1.07 billion colours
0.2328 x 0.2328 mm
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
109 ppi
0.5 W
93 kWh
500 cd/m²
25%
10 W
5 MP
Curved
High Dynamic Range (HDR) 400
178°
100 Hz
1193 mm
100 x 100 mm