Philips 49B2U6903CH/00 computer monitor 124.5 cm (49 ) 5120 x 1440 pixels Dual QHD LCD Grey
39 în stoc
SKU:
CPS-105404
Categorie: LCD monitors
Descriere
Technical Specifications
| 100 – 240 V |
| 268 mm |
| 5120 x 1440 pixels |
| Yes |
| 50/60 Hz |
| -5 – 20° |
| 450 cd/m² |
| Yes |
| 4 ms |
| 1 |
| Grey |
| 124.5 cm (49") |
| 586 mm |
| Dual QHD |
| 1193 mm |
| 37.5 W |
| VA |
| 33.5 cm |
| LCD |
| 30 – 200 kHz |
| 1 |
| 0 – 3658 m |
| Mercury, PVC/BFR |
| F |
| 178° |
| 1290 mm |
| 164 mm |
| Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| 1800R |
| 300 mm |
| A to G |
| Internal |
| 3658 – 12192 m |
| 4 |
| 1.4/2.2 |
| 3H |
| DisplayPort, HDMI, Thunderbolt, Power |
| 48 – 120 Hz |
| 119.2 cm |
| 2 |
| Business |
| 100 W |
| 42 kWh |
| 475 mm |
| 41.85 W |
| 2 |
| EAR99 |
| 19.5 kg |
| G |
| W-LED |
| -20 – 60 °C |
| 0 – 40 °C |
| 20 – 80% |
| 97% |
| 11.8 kg |
| 373 mm |
| 1.07 billion colours |
| 0.2328 x 0.2328 mm |
| 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| 109 ppi |
| 0.5 W |
| 93 kWh |
| 500 cd/m² |
| 25% |
| 10 W |
| 5 MP |
| Curved |
| High Dynamic Range (HDR) 400 |
| 178° |
| 100 Hz |
| 1193 mm |
| 100 x 100 mm |