Prima pagină » Magazin » OGIO MOTORCYCLE BACKPACK NO DRAG MACH S BLACK P/N: 5919330OG
OGIO MOTORCYCLE BACKPACK NO DRAG MACH S BLACK P/N: 5919330OG
3 în stoc
SKU:
CPS-112145
Categorie: Rucksacks
Descriere
Technical Specifications
| Unisex |
| Yes |
| 22.1 L |
| 470 mm |
| Black |
| Monochromatic |
| Yes |
| No pattern |
| Sports backpack |
| Zipper |
| Adult |
| 1 |
| 1.25 kg |
| Unisex |
| 165 mm |
| 330 mm |