OGIO MOTORCYCLE BACKPACK NO DRAG MACH S BLACK P/N: 5919330OG
3 în stoc
SKU: CPS-112145 Categorie:
Descriere
Technical Specifications
Unisex
Yes
22.1 L
470 mm
Black
Monochromatic
Yes
No pattern
Sports backpack
Zipper
Adult
1
1.25 kg
Unisex
165 mm
330 mm