LG 32G600A-B computer monitor 81.3 cm (32 ) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
14 în stoc
SKU:
CPS-105379
Categorie: LCD monitors
Descriere
Technical Specifications
| 459.9 mm |
| 702.5 mm |
| No |
| VA |
| 10 cm |
| 80 cm |
| No |
| 300 cd/m² |
| Yes |
| GTG (Gray to Gray) |
| 780 mm |
| 100 – 240 V |
| 110.3 mm |
| 178° |
| 1 ms |
| E |
| External |
| 4.4 kg |
| 2 |
| D |
| 2560 x 1440 pixels |
| 50/60 Hz |
| 2 year(s) |
| 99% |
| LCD |
| HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| 0.5 W |
| 259.6 mm |
| 21 kWh |
| 81.3 cm (32") |
| 6.7 kg |
| HDMI, DisplayPort |
| 8.9 kg |
| 1 |
| 421.2 mm |
| sRGB |
| FreeSync Premium |
| 25 kWh |
| 702.5 mm |
| Curved |
| 180 mm |
| 0.272 x 0.272 mm |
| 100 x 100 mm |
| Box |
| Quad HD |
| 178° |
| Black |
| 1000R |
| 16.7 million colours |
| 500 mm |
| Gaming |
| A to G |
| 180 Hz |