LG 32G600A-B computer monitor 81.3 cm (32 ) 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
14 în stoc
SKU: CPS-105379 Categorie:
Descriere
Technical Specifications
459.9 mm
702.5 mm
No
VA
10 cm
80 cm
No
300 cd/m²
2.0
Yes
GTG (Gray to Gray)
780 mm
100 – 240 V
110.3 mm
178°
1 ms
E
External
Yes
4.4 kg
2.2
D
3000:1
2560 x 1440 pixels
50/60 Hz
2 year(s)
16:9
99%
LCD
HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
0.5 W
259.6 mm
21 kWh
81.3 cm (32")
6.7 kg
HDMI, DisplayPort
8.9 kg
1
421.2 mm
sRGB
FreeSync Premium
25 kWh
702.5 mm
Curved
180 mm
0.272 x 0.272 mm
100 x 100 mm
1.4
Box
Quad HD
178°
Black
1000R
16.7 million colours
500 mm
Gaming
A to G
180 Hz