LG 27GX704A-B computer monitor 68.6 cm (27 ) 2560 x 1440 pixels Quad HD OLED Black
11 în stoc
SKU: CPS-105381 Categorie:
Descriere
Technical Specifications
2.1
275 cd/m²
605.2 mm
1
Quad HD
178°
HDMI, DisplayPort, USB Type-A to USB Type-B
528 mm
2560 x 1440 pixels
50/60 Hz
532.6 mm
9.9 kg
Flat
178°
168 mm
68.6 cm (27")
220 mm
Yes
673 mm
2
0.03 ms
36.6 W
Black
100 – 240 V
0.3 W
100 x 100 mm
1.07 billion colours
3
Yes
0.2292 x 0.2292 mm
16:9
98.5%
OLED
DisplayHDR 400 True Black, High Dynamic Range 10 (HDR10), HDR Effect
0.5 W
Gaming
240 Hz
351 mm
Energy saving
OLED
No
External
No
Black
605.2 mm
45.3 mm