LG 27GX704A-B computer monitor 68.6 cm (27 ) 2560 x 1440 pixels Quad HD OLED Black
11 în stoc
SKU:
CPS-105381
Categorie: LCD monitors
Descriere
Technical Specifications
| 275 cd/m² |
| 605.2 mm |
| 1 |
| Quad HD |
| 178° |
| HDMI, DisplayPort, USB Type-A to USB Type-B |
| 528 mm |
| 2560 x 1440 pixels |
| 50/60 Hz |
| 532.6 mm |
| 9.9 kg |
| Flat |
| 178° |
| 168 mm |
| 68.6 cm (27") |
| 220 mm |
| Yes |
| 673 mm |
| 2 |
| 0.03 ms |
| 36.6 W |
| Black |
| 100 – 240 V |
| 0.3 W |
| 100 x 100 mm |
| 1.07 billion colours |
| 3 |
| Yes |
| 0.2292 x 0.2292 mm |
| 98.5% |
| OLED |
| DisplayHDR 400 True Black, High Dynamic Range 10 (HDR10), HDR Effect |
| 0.5 W |
| Gaming |
| 240 Hz |
| 351 mm |
| Energy saving |
| OLED |
| No |
| External |
| Black |
| 605.2 mm |
| 45.3 mm |