Prima pagină » Magazin » Lanberg WF02-6609-10S rack cabinet 9U Wall mounted rack Grey
Lanberg WF02-6609-10S rack cabinet 9U Wall mounted rack Grey
13 în stoc
SKU:
CPS-109548
Categorie: Hanging cabinets 10"/ 19"
Descriere
Technical Specifications
| 600 mm |
| Yes |
| Wall mounted rack |
| 600 mm |
| Yes |
| 24 kg |
| 60 kg |
| Grey |
| 48.3 cm (19") |
| 9U |
| 2 fan(s) |
| 507.3 mm |
| Steel |
| 220 V |