26 în stoc
SKU:
CPS-107860
Categorie: Notebooks
Descriere
Technical Specifications
| Yes |
| Intel SoC |
| 2 |
| 7467 MHz |
| DCI-P3 |
| Intel® Graphics |
| 700 MHz |
| Yes |
| 2.52 kg |
| HP |
| 63 mm |
| On-board |
| 3 |
| DTS:X Ultra |
| 1.79 cm |
| 0.2 ms |
| 100 – 240 V |
| 2×2 |
| 40.6 cm (16") |
| 95% |
| 5.2 GHz |
| 512 GB |
| 5.2 GHz |
| 1.77 kg |
| 2 GHz |
| 14 |
| 50% post-consumer recycled plastic |
| 16 GB |
| 95% |
| 512 GB |
| 1.7 GHz |
| 1 |
| 57 W |
| 4.2 GHz |
| 255U |
| 2K |
| Intel |
| Gloss |
| Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Intel AI Boost |
| 8 |
| 12 MB |
| Intel Core Ultra 7 |
| AI PC |
| Glacier Silver |
| Full HD |
| ONNX RT, Windows ML, OpenVINO, DirectML |
| LPDDR5x-SDRAM |
| L3 |
| Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Modern |
| 15 W |
| 12 TOPs |
| 2.4 GHz |
| 12 |
| 16 GB |
| Intel Core Ultra (Series 2) |
| 504 mm |
| HP 3D DriveGuard; HP Audio Switch; HP CoolSense; HP JumpStart; HP Support Assistant |
| Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| 13 h |
| Intel |
| 2 |
| 1920 x 1080 pixels |
| 30 min |
| SSD |
| 305 mm |
| No |
| 50 – 60 Hz |
| Lithium Polymer (LiPo) |
| Windows 11 Home |
| 59 Wh |
| OLED |
| M.2 |
| 40.6 cm |
| 300 cd/m² |
| Touchpad |
| 357.7 mm |
| 254.8 mm |
| 65 W |