6 în stoc
SKU:
CPS-105314
Categorie: Notebooks
Descriere
Technical Specifications
| Yes |
| 300 cd/m² |
| Yes |
| Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| 2 |
| 1920 x 1080 pixels |
| 1 TB |
| 2 |
| Full HD |
| 1 TB |
| M.2 |
| PCI Express |
| 32 GB |
| 1.77 kg |
| SSD |
| 1 |
| HP |
| 18.6 mm |
| 5.4 GHz |
| Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| DDR5 |
| 40.6 cm (16") |
| 4854 mAh |
| Intel |
| 1 |
| No |
| Silver |
| 16 |
| Smart Cache |
| Windows 11 Home |
| Intel Arc 140T |
| 32 GB |
| Intel Core Ultra 9 |
| IPS |
| 244.8 mm |
| Intel Arc Graphics |
| WUXGA |
| 100 W |
| Touchpad |
| Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| 24 MB |
| 285H |
| Laptop |
| 1920 x 1200 pixels |
| 45 W |
| 357.7 mm |
| Intel |
| 6 |
| 4.5 GHz |
| 5.4 GHz |
| Intel Core Ultra (Series 2) |
| 115 W |
| 2.5 GHz |