3 în stoc
SKU:
CPS-111724
Categorie: Notebooks
Descriere
Technical Specifications
| Black |
| 1.05 kg |
| Yes |
| Yes |
| 25.6 cm (10.1") |
| 2 TB |
| AMD Radeon 890M |
| 227 mm |
| 5.2 GHz |
| AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| 2 MP |
| 24 |
| 2560 x 1600 pixels |
| 32 GB |
| DDR5 |
| 160 mm |
| 2 |
| 4360 mAh |
| 23 mm |