Prima pagină » Magazin » Gorenje MMC1000RL food processor 1000 W 4.5 L Champagne Stainless steel White
Gorenje MMC1000RL food processor 1000 W 4.5 L Champagne Stainless steel White
Stoc epuizat
SKU: CPS-104598 Categorie:
Descriere
Technical Specifications
Aluminium
Yes
No
Yes
7
372 mm
Beige, Silver
422 mm
360 mm
1.1 m
1000 W
270 mm
430 mm
4.5 L
9.8 kg
9.1 kg
302 mm