Prima pagină » Magazin » Gorenje MMC1000RL food processor 1000 W 4.5 L Champagne Stainless steel White
Back to products
PLANETARY ROBOT MAESTRO MR-560
Gorenje MMC1000RL food processor 1000 W 4.5 L Champagne Stainless steel White
Stoc epuizat
SKU:
CPS-104598
Categorie: Food processors
Descriere
Technical Specifications
| Aluminium |
| Yes |
| No |
| Yes |
| 7 |
| 372 mm |
| Beige, Silver |
| 422 mm |
| 360 mm |
| 1.1 m |
| 1000 W |
| 270 mm |
| 430 mm |
| 4.5 L |
| 9.8 kg |
| 9.1 kg |
| 302 mm |