Prima pagină » Magazin » Goodram IRDM DDR5 IR-7200D564L34S/16G memory module 16 GB 1 x 16 GB
Goodram IRDM DDR5 IR-7200D564L34S/16G memory module 16 GB 1 x 16 GB
20 în stoc
SKU: CPS-105608 Categorie:
Descriere
Technical Specifications
3.0
31 mm
Yes
1.4 V
24 mm
2048M x 8
No
1 x 16 GB
133 mm
Unregistered (unbuffered)
Yes
1.0
Single-channel
6 mm
34
Box
Heatsink
No
16 GB
PC/Server
33 g
54 g
7200 MHz
288-pin DIMM
53 mm
150 mm