Prima pagină » Magazin » Goodram GR4800S564L40/32G memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR5
Goodram GR4800S564L40/32G memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR5
37 în stoc
SKU:
CPS-105637
Categorie: SO-DIMM
Descriere
Technical Specifications
| 40 |
| 10 mm |
| 1 x 32 GB |
| 4800 MHz |
| Yes |
| 70 mm |
| DDR5 |
| 10 g |
| 262-pin SO-DIMM |
| 4 mm |
| 21 g |
| 162 mm |
| Laptop |
| 32 GB |
| 30 mm |
| 1.1 V |
| 52 mm |