Goodram GR4800S564L40/32G memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR5
37 în stoc
SKU: CPS-105637 Categorie:
Descriere
Technical Specifications
40
10 mm
1 x 32 GB
4800 MHz
Yes
70 mm
DDR5
10 g
262-pin SO-DIMM
4 mm
21 g
162 mm
Laptop
32 GB
30 mm
1.1 V
52 mm