3 în stoc
SKU:
CPS-108852
Categorie: Switches
Descriere
Technical Specifications
| 412 mm |
| No |
| 190 W |
| 1U |
| IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| 300 mm |
| 44 mm |
| -10 – 55 °C |
| 4 MB |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| 527 mm |
| L2 |
| 8000 entries |
| Black |
| 100 – 240 V |
| 16 |
| 10 – 90% |
| Unmanaged |
| Gigabit Ethernet |
| 5 – 95% |
| 440 mm |
| 2 |
| 110 mm |
| Yes |
| 10,100,1000 Mbit/s |
| Yes |
| 52 Gbit/s |
| 190 W |