Daewoo ATS15-230GDA Automatic Transfer Switch (ATS)
4 în stoc
SKU: CPS-106331
Descriere
Technical Specifications
50 Hz
White
5 kg
Stainless steel
Wall-mounted
12 V
230 V
230 V
Charging
50 A