Prima pagină » Magazin » Chieftec XT-01B-350GPB computer case Mini Tower Black 350 W
Chieftec XT-01B-350GPB computer case Mini Tower Black 350 W
20 în stoc
SKU:
CPS-105496
Categorie: Computer cases
Descriere
Technical Specifications
| 80 mm, 90, 120 mm |
| 352 mm |
| Yes |
| 1 |
| Mini Tower |
| 2 |
| 14 cm |
| 408 mm |
| 3.5", 2.5" |
| Top |
| Yes |
| 34 cm |
| SECC |
| 4.5 kg |
| Black |
| 350 W |
| 90, 120 mm, 80 |
| 3 |
| micro ATX |
| PC |
| No |
| 1 |
| 0.5 mm |
| 2 |
| 180 mm |