Chieftec XT-01B-350GPB computer case Mini Tower Black 350 W
20 în stoc
SKU: CPS-105496 Categorie:
Descriere
Technical Specifications
Front fans diameters supportedHeightAudio outputNumber of front fans supported (max)Form factorUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantityNumber of rear fans supported (max)Number of expansion slotsMaximum CPU cooler heightDepthSupported HDD sizesPower supply locationPower supply includedMaximum graphics card lengthMaterialWeightProduct colourHarmonized System (HS) codeAudio inputPower supplyRear fans diameters supportedNumber of 3.5" baysSupported motherboard form factorsTypeSide windowNumber of 2.5" baysMaterial thicknessNumber of 5.25" baysWidth
80 mm, 90, 120 mm
352 mm
Yes
1
Mini Tower
2
14 cm
408 mm
3.5", 2.5"
Top
Yes
34 cm
SECC
4.5 kg
Black
350 W
90, 120 mm, 80
3
micro ATX
PC
No
1
0.5 mm
2
180 mm