Prima pagină » Magazin » Brother TN-3610XL toner cartridge 1 pc(s) Original Black
Brother TN-3610XL toner cartridge 1 pc(s) Original Black
6 în stoc
SKU:
CPS-105970
Categorie: For Brother printers
Descriere
Technical Specifications
| HL-L6210DW |
| Brother |
| 6 pc(s) |
| 361 mm |
| Original |
| 249 mm |
| 24 pc(s) |
| 1.55 kg |
| 4 pc(s) |
| 980 g |
| 17.7 cm |
| Black |
| 356.4 kg |
| 25000 pages |
| 72 pc(s) |
| Single pack |
| Vietnam |
| 800 x 1200 mm |
| GHS09: Environmental hazard, GHS07: Harmful |
| 150 mm |