8 în stoc
SKU: CPS-105422 Categorie:
Descriere
Technical Specifications
sRGB, DCI-P3
GTG (Gray to Gray)
13 cm
Yes
1
A to G
2
Yes
32 W
Silver
1
820 mm
717.3 mm
ASUS OLED Care
Hybrid Log-Gamma (HLG), DisplayHDR 400 True Black, Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10)
F
42.4 mm
1000 cd/m²
282 mm
ENERGY STAR, Forest Stewardship Council (FSC) Mix
G
2.1
6.5 kg
99%
100%
422.3 mm
140 ppi
48 – 240 Hz
96 W
38 kWh
577 mm
2.3
29 kWh
15 – 583 kHz
100 x 100 mm
39.5 cm
6 W
QD-OLED
240 Hz
OLED
80 cm
No
No
3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
69.9 cm
2
9 kg
-90 – 90°
Professional
3840 x 2160 pixels
50/60 Hz
0.1 ms
100 – 240 V
16:9
Flat
717.3 mm
-5 – 20°
16.6 kg
80 cm (31.5")
0.3 W
228 mm
250 cd/m²
Box
Kensington
602.5 mm
Silver
4K Ultra HD
178°
178°
1.073 billion colours
0.5 W
0.182 x 0.182 mm