Blackview 14 portable dual monitor SCM6
Display LCD 43 /DHI-LM43-F400 DAHUA
8 în stoc
SKU:
CPS-105422
Categorie: LCD monitors
Descriere
Technical Specifications
| sRGB, DCI-P3 |
| GTG (Gray to Gray) |
| 13 cm |
| Yes |
| 1 |
| A to G |
| 2 |
| Yes |
| 32 W |
| Silver |
| 1 |
| 820 mm |
| 717.3 mm |
| ASUS OLED Care |
| Hybrid Log-Gamma (HLG), DisplayHDR 400 True Black, Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| F |
| 42.4 mm |
| 1000 cd/m² |
| 282 mm |
| ENERGY STAR, Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| G |
| 6.5 kg |
| 99% |
| 100% |
| 422.3 mm |
| 140 ppi |
| 48 – 240 Hz |
| 96 W |
| 38 kWh |
| 577 mm |
| 29 kWh |
| 15 – 583 kHz |
| 100 x 100 mm |
| 39.5 cm |
| 6 W |
| QD-OLED |
| 240 Hz |
| OLED |
| 80 cm |
| No |
| No |
| 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| 69.9 cm |
| 2 |
| 9 kg |
| -90 – 90° |
| Professional |
| 3840 x 2160 pixels |
| 50/60 Hz |
| 0.1 ms |
| 100 – 240 V |
| Flat |
| 717.3 mm |
| -5 – 20° |
| 16.6 kg |
| 80 cm (31.5") |
| 0.3 W |
| 228 mm |
| 250 cd/m² |
| Box |
| Kensington |
| 602.5 mm |
| Silver |
| 4K Ultra HD |
| 178° |
| 178° |
| 1.073 billion colours |
| 0.5 W |
| 0.182 x 0.182 mm |