Prima pagină » Magazin » ASUS ESC4000A-E12-SKU1/2600W(1+1) Socket SP5 Rack (2U) Silver
Avision AN335WL A4 Duplex scanner w/ LAN & WLAN
Stuptuty trail gaiters low SALOMON
ASUS ESC4000A-E12-SKU1/2600W(1+1) Socket SP5 Rack (2U) Silver
Stoc epuizat
SKU:
CPS-108443
Categorie: Server platforms RACK
Descriere
Technical Specifications
| 100, 10, 1000 Mbit/s |
| Serial ATA, Serial Attached SCSI (SAS) |
| 3 TB |
| 1 |
| Silver |
| 14 |
| Rack (2U) |
| 16GB, 256GB, 64GB, 32GB, 128GB |
| Yes |
| Yes |
| 88.9 mm |
| 4400, 4800 MHz |
| No |
| 2600 W |
| 10 – 35 °C |
| 4 |
| HDD & SSD |
| 20 – 90% |
| 800 mm |
| Intel® I350 |
| -40 – 70 °C |
| AMD EPYC 9005 |
| 12 |
| 2.5, 3.5" |
| 439.5 mm |