Acer AG15-51P-510UDX i5-1334U 15.3 WUXGA AG 8GB SSD256 BT Win11 Iron (REPACK) 2Y
3 în stoc
SKU:
CPS-112014
Categorie: Notebooks
Descriere
Technical Specifications
| Yes |
| 38.9 cm (15.3") |
| 11 h |
| Yes |
| 1920 x 1200 pixels |
| 15 W |
| Intel UHD Graphics |
| 10 |
| i5-1334U |
| Intel® Core™ i5 |
| 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Laptop |
| 8 |
| Smart Cache |
| Windows 11 Home |
| No |
| 1.7 kg |
| 60 Hz |
| SSD |
| 2 |
| 4.6 GHz |
| WUXGA |
| DDR5-SDRAM |
| 65 W |
| Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| IPS |
| 256 GB |
| 2 |
| 12 MB |
| 8 GB |
| 55 W |