Prima pagină » Magazin » Samsung Serie 3 68 6cm S27C390EAU 16:9 (27 ) schwarz
Samsung Serie 3 68 6cm S27C390EAU 16:9 (27 ) schwarz
83 în stoc
SKU:
CPS-105497
Categorie: LCD monitors
Descriere
Technical Specifications
| 613.2 mm |
| 48 W |
| Yes |
| Yes |
| 88% |
| 5.1 kg |
| No |
| 119% |
| No |
| 10 – 40 °C |
| Consumer |
| 1920 x 1080 (HD 1080) |
| HDMI |
| 2 |
| 16.7 million colours |
| Windows 10 |
| 178° |
| 75 Hz |
| VA |
| 59.8 cm |
| 178° |
| 33.6 cm |
| 1000R |
| 6.8 kg |
| Curved |
| 3.8 kg |
| 68 cm |
| 369.7 mm |
| 199 mm |
| 80% |
| 21 kWh |
| A to G |
| 1.5 m |
| 2 |
| 452 mm |
| Box |
| Not available |
| 88% |
| E |
| 21 W |
| 10 W |
| 31 kWh |
| 10 – 80% |
| Grey |
| 112.5 mm |
| 0.5 W |
| LED |
| 698 mm |
| External |
| -3 – 20° |
| 250 cd/m² |
| 100 – 240 V |
| Full HD |
| 1920 x 1080 pixels |
| 249.6 mm |
| Black |
| 68.6 cm (27") |
| 0.3 W |
| 613.2 mm |
| GTG (Gray to Gray) |
| 458.1 mm |