Samsung QN95D QE75QN95DATXXH TV 190.5 cm (75 ) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 2000 cd/m2
1 în stoc
SKU:
CPS-109715
Categorie: LCD TVs
Descriere
Technical Specifications
| 50/60 Hz |
| 3840 x 2160 pixels |
| 1 |
| Black |
| Ultimate UHD Dimming Pro |
| 2 |
| Yes |
| 220 – 240 V |
| 4.2.2 channels |
| 50 kg |
| Yes |
| 4K Ultra HD |
| 302.4 mm |
| 1016.1 mm |
| 190.5 cm (75") |
| Flat |
| 1668 mm |
| A to G |
| Tizen |
| 112 W |
| 39.3 kg |
| Neo QLED |
| AC |
| No |
| 112 kWh |
| 100 Hz |
| Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| Center stand |
| 269 kWh |
| 2 |
| Neural Quantum Processor 4K Gen 2, Samsung Real Depth Enhancer |
| Quantum Matrix Technology |
| Motion Xcelerator |
| Black |
| Anynet+ |
| F, IEC |
| 305 W |
| 1904 mm |
| YouTube, Netflix, Rakuten TV, Disney+, NOW TV, Samsung TV Plus, Amazon Prime Video, Apple TV |
| G |
| 0.5 W |
| Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Filmmaker Mode |
| 191 mm |
| 70 W |
| DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| 189 cm |
| Ambient Mode+ |
| 400 x 400 mm |
| TM2360E |
| FreeSync Premium Pro |
| 4 Bezel-less |
| 1118 mm |
| Analog & digital |
| 2000 cd/m² |
| F |
| 1668 mm |
| 30.2 cm |
| 32.5 kg |
| Adaptive Sound Pro |
| 21.6 mm |
| Graphite black |
| 144 Hz |
| Dolby Atmos |
| 956.9 mm |