Prima pagină » Magazin » Samsung QE75QN900FT 190.5 cm (75 ) 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
Samsung QE75QN900FT 190.5 cm (75 ) 8K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
Stoc epuizat
SKU:
CPS-106002
Categorie: LCD TVs
Descriere
Technical Specifications
| Real Depth Enhancer Pro, Colour Booster Pro, Gaming Hub, AI Auto Game Mode, AI Mode, Samsung Knox Security, SmartThings, 8K AI Upscaling, Multi View (up to 4), Quantum Matrix Technology Pro, Smart TV powered by Tizen, Slim Fit Wall-Mount Compatible, Neo Quantum HDR 8K PRO, True 8K Resolution, Game Bar, Samsung Q-Symphony, SolarCell Remote, Supersize Picture Enhancer, SmartThings Calibration Pro, Auto HDR Remastering, Metal Frame Design, Dolby Atmos®, Auto Game Mode (ALLM), Generative Wallpaper, Multiple Voice Assistants, Samsung Health, AI Energy Mode, FreeSync Premium Pro, Samsung TV Plus, AI Customisation Mode, PANTONE Validated, AI Motion Enhancer, NQ8 AI Gen2 Processor, Object Tracking Sound PLUS, Universal Gesture, AI Sound Pro, Motion Xcelerator 165Hz |
| Round Feet |
| Yes |
| Yes |
| Legs stand |
| A to G |
| Samsung TV Plus |
| 7680 x 4320 pixels |
| 1 |
| Black |
| 45.7 kg, 45.7 kg |
| 8K Ultra HD |
| Flat |
| AC |
| 170 mm |
| 4.2.2 channels |
| 1080 mm |
| 1831 mm |
| 187 kWh |
| 1680 mm |
| 1 |
| 470 W |
| 4 |
| 319.8 mm |
| 135 W |
| 400 x 400 mm |
| 992.7 mm |
| Tizen |
| Tizen |
| Anynet+ |
| Motion Xcelerator |
| 190.5 cm (75") |
| 1680 mm |
| Neo QLED |
| 100 Hz |
| Dolby Atmos |
| 70 W |
| 958.1 mm |
| 35.8 kg |
| 36.3 kg |
| 165 Hz |
| 0.5 W |
| 38.5 mm |