IMPELLER WITH FAN 230V
Women's hiking shoes Mammut Aenergy Mtn Mid GTX -
Samsung LS24C360EAUXEN LED display 61 cm (24 ) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
41 în stoc
SKU:
CPS-109969
Categorie: LCD monitors
Descriere
Technical Specifications
| 547.8 mm |
| 100 – 240 V |
| 4 ms |
| -2 – 22° |
| Black |
| 0.3 W |
| 250 cd/m² |
| Yes |
| 61 cm (24") |
| 214 mm |
| 1920 x 1080 pixels |
| Full HD |
| 416.3 mm |
| 4.8 kg |
| Yes |
| Windows 10 |
| 22 kWh |
| HDMI |
| 17 W |
| No |
| 1 |
| 1920 x 1080 (HD 1080) |
| 178° |
| 390 mm |
| 1 |
| 10 – 40 °C |
| 178° |
| No |
| 10 – 80% |
| 25 W |
| 162 mm |
| 75 x 75 mm |
| 16.7 million colours |
| Curved |
| 612 mm |
| A to G |
| LED |
| 75 Hz |
| 2.6 kg |
| 72% |
| E |
| 17 kWh |
| 325.6 mm |
| GTG (Gray to Gray) |
| VA |
| 59 cm |
| 547.8 mm |
| Consumer |
| External |
| 1.5 m |
| Not available |
| 1800R |
| Black |
| 108.2 mm |
| 3.1 kg |
| 0.3 W |