Prima pagină » Magazin » POWER SUPPLY UPS MPL ROUTERUPS-30-POE
POWER SUPPLY UPS MPL ROUTERUPS-30-POE
9 în stoc
SKU:
CPS-106532
Categorie: UPS power supplies
Descriere
Technical Specifications
| Black |
| Router |
| 100 – 240 V |
| 28 mm |
| 1 |
| AC |
| 160 mm |
| 105 mm |
| 400 g |
| 30 W |
| Indoor |
| 50 – 60 Hz |
| 1 pc(s) |
| USB 5VDC, DC 9VDC / 12VDC, POE 15 VDC / 24 VDC |
| 240 V |