JURA E8 (ED) Fully-auto Espresso machine 1.9 L
MPM SMILE-KN-02/1KB Gas cooker
Philips 5500 series EP5541/50 coffee maker Fully-auto Espresso machine 1.8 L
33 în stoc
SKU:
CPS-106595
Categorie: Coffee machines
Descriere
Technical Specifications
| Countertop |
| 4 |
| Yes |
| 1.2 m |
| 15 bar |
| Yes |
| 371 mm |
| Espresso machine |
| 230 V |
| Coffee beans |
| 433 mm |
| Fully-auto |
| 0.26 L |
| 8 kg |
| Ceramic grinder |
| 246 mm |
| Caffe latte, Cafe au lait, Iced coffee |
| 275 g |
| Cup |
| 12 |
| 2 cups |
| 3 |
| Black |
| 1500 W |
| 50 Hz |
| Touch |
| 1.8 L |
| TFT |
| 85 – 145 mm |