Philips 5500 series EP5541/50 coffee maker Fully-auto Espresso machine 1.8 L
33 în stoc
SKU: CPS-106595 Categorie:
Descriere
Technical Specifications
Countertop
4
Yes
1.2 m
15 bar
Yes
371 mm
Espresso machine
230 V
Coffee beans
433 mm
Fully-auto
0.26 L
8 kg
Ceramic grinder
246 mm
Caffe latte, Cafe au lait, Iced coffee
275 g
Cup
12
2 cups
3
Black
1500 W
50 Hz
Touch
1.8 L
TFT
85 – 145 mm